Новини

На Нікопольщині хлопець два дні користувався грошима викраденої картки

У місті Покров Нікопольського району 19-річний хлопець два дні користувався банківською карткою, яку викрав.

472Переглядів

Поліцейські встановили, що хлопець знайшов банківську картку на вулиці 6 липня близько 18:00 біля одного з місцевих магазинів. В цей вечір і наступного дня він понад 20 разів розрахувався чужими коштами у різних магазинах. Так, він витратив на свої покупки майже 6 тисяч гривень. Потім викинув картку.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Знайдена молодиком банківська картка належала 54-річній жінці.

31 липня слідчі відділення поліції № 2 Нікопольського  районного управління поліції повідомили 19-річному хлопцю про підозру у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану за ч. 4 ст.185 Кримінального кодексу України, та у привласненні офіційного документа з корисливих мотивів за ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України. Триває слідство.

“Поліцейські закликають власників банківських карток бути більш уважними до умов зберігання та використання платіжних карток. У разі втрати картки одразу повідомте в банківську установу й заблокуйте можливість її використання”, – повідомили в поліції.

Раніше “Особи” також писали: “Запускали салют у місті попри заборону: у Дніпрі встановили особи правопорушників”.

Залишити відповідь