Новини

15 років з конфіскацією: Павлоградський суд виніс вирок громадянину України, який воював за рф

31 липня Павлоградський суд виніс вирок українцю, який воював на боці російської федерації.

479Переглядів

Згідно з судовими матеріалами, у квітні 2024 року  громадянин України підписав контракт зі Збройними силами рф, де його призначили командиром відділення танкового полку. У травні 2024 року він воював у районі с. М’ясожарівки, Луганської області. А 24 травня зрадника взяли в полон українські військові.

Про це повідомляє Павлоград.dp.ua.

На суді полонений пояснив, що він є громадянином України, а проживає в російській федерації і у нього закінчився строк дії закордонного паспорту. Його направили до військкомату, а потім до м. Балашиха, де він уклав контракт на проходження служби у збройних силах російської федерації на 12 місяців.

«Його направили у м. Наро-Фомінськ у 12 танковий полк. Там він подав документи на російське громадянство. Він перебував у військовій частині два тижні. Потім їх повезли у Луганську область у смт. Білолуцьк у військове розпорядження, де вони 8 днів ходили на полігон. Потім їх на автомобілі відвезли в лісок, де вони отримали гранати та гранатомет, і видвинулися до лісопосадки.

Не доїхавши до лісопосадки, їх обстріляли. Потім його поранили і він потрапив у полон Збройних Сил України, де йому надали медичну допомогу.

Насилля до нього не застосовували. Йому надали медичну допомогу. Він вважав, що він буде служити в штабі. В полон він здався добровільно, так як зброю викинув. Вважає, що це його дурість стосовно вчиненого. Розкаявся», — йдеться у документах суду.

Чоловіка визнали винним. Вирок суду – позбавлення волі строком на 15 років, з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органах чи органах, з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також писали: У Кривому Розі викрили на колабораційній діяльності двох російських прихильників.

Залишити відповідь