Новини

Росіяни обстрілювали Нікопольський район, від поранення помер чоловік

Вдень 13 серпня під час обстрілів був поранений чоловік. Пізніше він помер.

365Переглядів

Протягом минулого дня  ворог більше двох десятків разів атакував Нікопольщину. Росіяни били артилерією та дронами-камікадзе по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах. Останню обстріляли ще й з «граду».

Про це інформують керівники ДніпроОВА та обласної ради.

За словами посадовців, пошкоджене приватне і транспортне підприємство, нежитлова будівля. Поранений 33-річний чоловік. Зайнялася й приватна оселя. Пізніше чоловік, який отримав важкі травми грудної клітини у Червоногригорівській громаді, помер у лікарні.

Також одну з громад Криворіжжя ворог обстріляв з артилерії. Спалахнула суха трава. Загоряння вже ліквідували.

13 серпня ввечері окупанти запустили дрони-камікадзе по Нікополю та обстріляли Червоногригорівську громаду з артилерії.

На ранок знову спрямували безпілотник на райцентр, а також обстріляли Марганецьку громаду.

Через обстріл пошкоджено приватне підприємство, 6 будинків, авто, господарська споруда та лінія електропередачі.

Фотофіксація наслідків ворожих обстрілів.

В інших громадах області ніч минула без обстрілів.

У той же час ворог атакував інші області України дронами-камікадзе. Загалом збили 17 з 23 “шахедів” у Миколаївській, Черкаській, Кіровоградській, Київській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Житомирській та областях.

За попередніми даними, на Житомирщині був атакований один з інфраструктурних об’єктів. Як повідомив голова ОВА, там збили три дрони-камікадзе. Уламками пошкоджено приватні будівлі. Жертв та постраждалих немає.

Під удар вночі також потрапила і Чернігівщина. За словами очільника ОВА Вячеслава Чауса, вночі ворог вчергове атакував “Шахедами”, у Ніжинському районі є влучання в інфраструктурний обʼєкт. Обійшлося без жертв.

Раніше “Особи” також писали: Росіяни обстріляли лікарню в Нікополі: загинув чоловік.

 

Залишити відповідь