Протягом минулого дня ворог більше двох десятків разів атакував Нікопольщину. Росіяни били артилерією та дронами-камікадзе по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах. Останню обстріляли ще й з «граду».
Про це інформують керівники ДніпроОВА та обласної ради.
За словами посадовців, пошкоджене приватне і транспортне підприємство, нежитлова будівля. Поранений 33-річний чоловік. Зайнялася й приватна оселя. Пізніше чоловік, який отримав важкі травми грудної клітини у Червоногригорівській громаді, помер у лікарні.
Також одну з громад Криворіжжя ворог обстріляв з артилерії. Спалахнула суха трава. Загоряння вже ліквідували.
13 серпня ввечері окупанти запустили дрони-камікадзе по Нікополю та обстріляли Червоногригорівську громаду з артилерії.
На ранок знову спрямували безпілотник на райцентр, а також обстріляли Марганецьку громаду.
Через обстріл пошкоджено приватне підприємство, 6 будинків, авто, господарська споруда та лінія електропередачі.
Фотофіксація наслідків ворожих обстрілів.
В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
У той же час ворог атакував інші області України дронами-камікадзе. Загалом збили 17 з 23 “шахедів” у Миколаївській, Черкаській, Кіровоградській, Київській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Житомирській та областях.
За попередніми даними, на Житомирщині був атакований один з інфраструктурних об’єктів. Як повідомив голова ОВА, там збили три дрони-камікадзе. Уламками пошкоджено приватні будівлі. Жертв та постраждалих немає.
Під удар вночі також потрапила і Чернігівщина. За словами очільника ОВА Вячеслава Чауса, вночі ворог вчергове атакував “Шахедами”, у Ніжинському районі є влучання в інфраструктурний обʼєкт. Обійшлося без жертв.
Раніше “Особи” також писали: Росіяни обстріляли лікарню в Нікополі: загинув чоловік.























