Новини

Чоловік з Дніпропетровщини намагався через ліси потрапити до Польщі

Прикордонники затримали мешканця Дніпропетровщини, який намагався через ліси потрапити до Польщі.

432Переглядів

Чоловіка у лісах, який йшов у бік кордону з Польщею зафіксувала камера. Туди відразу приїхали прикордонники. Помітивши їх, порушник хотів втекти, але його наздогнали і затримали.

Про це повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Втікачем виявився 27-річний житель Дніпропетровської області. Він планував через річку Західний Буг потрапити за кордон. До незаконної подорожі ретельно підготувався: взяв із собою надувний матрац, засоби для подолання інженерних загороджень та інші необхідні речі.

Затриманого доставили до прикордонного підрозділу для складання адміністративних документів за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення по справі прийматиме суд.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині довічно засуджений чоловік продавав наркотики у СІЗО”.

Залишити відповідь