Новини

У передмісті Дніпра боржникам відключатимуть воду

У селі Південне Дніпровського району боржникам відключатимуть воду.

246Переглядів

З 19 по 23 серпня відключатимуть послуги з централізованого водопостачання боржникам приватного сектору села Південне.

Про це повідомили на сайті комунального підприємства “Дніпроводоканал”.

Воду відключатимуть жителям таких вулиць:

  • Виноградна;
  • Гарнізонна;
  • Підводників;
  • Південна.

Зазначається, що жителі зазначених адрес мають загальну заборгованість перед підприємством у розмірі 201 208,21 грн.

Якщо немає фінансової можливості погасити одразу весь борг, можна укласти договір реструктуризації на зручний термін.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині на пожежі загинув чоловік”.

Залишити відповідь