З 19 по 23 серпня відключатимуть послуги з централізованого водопостачання боржникам приватного сектору села Південне.
Про це повідомили на сайті комунального підприємства “Дніпроводоканал”.
Воду відключатимуть жителям таких вулиць:
- Виноградна;
- Гарнізонна;
- Підводників;
- Південна.
Зазначається, що жителі зазначених адрес мають загальну заборгованість перед підприємством у розмірі 201 208,21 грн.
Якщо немає фінансової можливості погасити одразу весь борг, можна укласти договір реструктуризації на зручний термін.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині на пожежі загинув чоловік”.



















