Новини

“Дніпроводоканал” отримав від Японії сучасні екскаватори

У Дніпро прибула чергова партія технічної допомоги з Японії.

235Переглядів

До Дніпра прибуло 5 сучасних екскаваторів-навантажувачів Komatsu.

Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міськради.

Обладнання отримало КП «Дніпроводоканал» у межах міжнародної допомоги від Японії. Ця техніка буде задіяна для проведення землерийних робіт під час аварійно-відновлювальних заходів на комунальних мережах міста.

За словами начальника інспекції з контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» Сергія Ченчевича, ці екскаватори допоможуть оперативно проводити аварійно-відновлювальні роботи, відновлюючи водопостачання та водовідведення. Вони також стануть у пригоді для ліквідації наслідків терористичних атак рф .

Така міжнародна допомога від Японії надходить до нас уперше. Окрім цього, від японських партнерів найближчими днями прибуде декілька водовозів та партія каналізаційних люків, – зазначив Ченчевич.

Раніше “Особи” також інформували: Загальний борг понад 1,5 млн: кому відключать воду у Дніпрі на цьому тижні.

Залишити відповідь