Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
«За час дії програми в Україні стало на 40 млн менше ламп розжарювання, що за нашими підрахунками дозволить заощадити до 1 ГВт електроенергії», — зазначила заступниця міністра економіки України Надія Бігун.
Загалом програмою скористались понад 8 мільйонів українців. Найактивнішими регіонами стали:
Київщина — замінено 4,2 млн ламп;
Львівщина — замінено 3,2 млн ламп;
Дніпропетровщина — замінено 3,1 млн ламп;
Харківщина — замінено 2,3 млн ламп.
Нагадаємо, проєкт був ініційованої наприкінці 2022 року президентом України Володимиром Зеленським та підтриманий Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.
Програма — складова глобальної підтримки ЄС енергетичної галузі України в час війни, яка була реалізована Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації та Укрпоштою за підтримки Європейського Союзу.
Раніше “Особи” також сповіщали: В Україну прибула місія ЄС, яка перевірить виконання плану Ukraine Facility.




















1 коментар