Без категорії

Україна заощадить 1 ГВт електроенергії на енерголампах від ЄС

Українці отримали 40 млн енергоефективних ламп від ЄС у відділеннях «Укрпошти» за програмою «Несемо світло разом».

151Переглядів

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«За час дії програми в Україні стало на 40 млн менше ламп розжарювання, що за нашими підрахунками дозволить заощадити до 1 ГВт електроенергії», — зазначила заступниця міністра економіки України Надія Бігун.

Загалом програмою скористались понад 8 мільйонів українців. Найактивнішими регіонами стали:

Київщина — замінено 4,2 млн ламп;

Львівщина — замінено 3,2 млн ламп;

Дніпропетровщина — замінено 3,1 млн ламп;

Харківщина — замінено 2,3 млн ламп.

Нагадаємо, проєкт був ініційованої наприкінці 2022 року президентом України Володимиром Зеленським та підтриманий Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

Програма — складова глобальної підтримки ЄС енергетичної галузі України в час війни, яка була реалізована Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації та Укрпоштою за підтримки Європейського Союзу.

Раніше “Особи” також сповіщали: В Україну прибула місія ЄС, яка перевірить виконання плану Ukraine Facility.

1 коментар

Залишити відповідь