Новини

Побили та пограбували: поліцейські Дніпра повідомили про підозру грабіжнику

Зловмисники на вулиці напали на потерпілого та заволоділи його сумкою - тепер їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

252Переглядів

28 серпня працівники відділення поліції Nº7 Дніпровського районного управління поліції отримали інформацію про пограбування містянина на вулиці Світлова у Шевченківському районі міста.

Про це повідомляє Головне управління Національно поліції в Дніпропетровській області.

Нападники підійшли до 34- річного чоловіка та побили його. Після чого заволоділи сумкою потерпілого з мобільним телефоном, грошима і документами та почали тікати. Свідки події затримали одного з фігурантів та утримували до приїзду поліції.

Правоохоронці затримали 37- річного раніше засудженого у а майнові злочини містянина в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі поліцейські розшукують інших двох чоловіків, причетних до злочину.

29 серпня слідчі повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання за злочин – до 10 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали грабіжника-рецидивіста.

Залишити відповідь