На відкриття прийшли рідні Героїв та їх побратими.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.
Такі банери показують, якою ціною Україна виборює перемогу. Адже воїни віддають найцінніше — своє життя. Не забувайте донатити на потреби ЗСУ у перевірені збори, підтримувати наших бійців та пам’ятати про полеглих Захисників і Захисниць.
“Ці герої – ангели над нами. Вони дивляться на нас і моляться за нашу велику перемогу. Держава і нація існують тоді, коли є пам’ять про тих, хто віддав найдорожче – життя — заради майбутнього наших дітей й онуків. Скільки про них пам’ятатимемо, стільки й існуватиме наша держава”, — додав військовослужбовець батальйону 128-ї окремої бригади територіальної оборони Олег Тягнибок.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність.
































