До кримінальної відповідальної притягнуто п’ятеро осіб, які з 2022 по липень 2024 року ошукали 33 громадян. Представляючись працівниками служби безпеки банку, підозрювані отримували доступ до онлайн-банкінгу клієнтів і переводили їх кошти на підконтрольні рахунки. Таким чином шахраї викрали 2 млн грн.
Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
Слідчі Дніпропетровщини завершили досудове розслідування за фактом організованої злочинної групи шахраїв. Збиток, завданий потерпілим, частково відшкодовано. На нерухоме майно обвинувачених, а також на вилучені грошові кошти, накладено арешт.
“Обвинувальний акт стосовно групи осіб за ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1, 2 ст. 182 (порушення недоторканності приватного життя), ч. 4, 5 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України скеровано до суду”, – повідомили в поліції.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі начальницю відділу освіти підозрюють у розкраданні 3 млн грн на закупівлі електроенергії”.






















