Представники ОВА зустрілися з деоегацією ВООЗ та обговорили важливі питання. Зокрема, першочергові потреби регіону, підготовка до нового опалювального сезону, робота амбулаторій, здорова їжа у школах та інші.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
«Отримуємо від партнерів необхідні ліки, медобладнання та генератори. Між нашими командами налагоджена якісна комунікація. Так ми оперативно вирішуємо нагальні питання, координуємо проєкти», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.
Від додав, що напередодні зими області потрібні генератори та автономні модульні котельні. До кінця року ВООЗ за підтримки урядів Німеччини та Нідерландів якраз планує надати Україні 10 таких установок. Ще 20 партнери збираються поставити протягом першого півріччя 2025-го.
«Хочу висловити щиру подяку всьому представництву ВООЗ в Україні за сталу підтримку української системи охорони здоров’я. Це особливо важливо в такий складний для нашої країни період. Завдяки допомозі від міжнародних партнерів Україна регулярно отримує необхідне, має змогу забезпечувати автономність медичних закладів, а також відновлювати пошкоджені лікарні», – сказав Сергій Дубров.
Співпрацю з партнерами координує Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Це ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Вона має на меті розвиток взаємодії з іноземними представниками, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
Раніше “Особи” також писали: “Двоє вчителів з Дніпропетровщини увійшли в ТОП-10 України”.



















