Новини

На Дніпропетровщині вночі збили шість безпілотників, ворог продовжував обстріли Нікопольського району

У ніч на 11 вересня росіяни продовжили атакувати Україну ударними дронами, шість шахедів збито над Дніпропетровщиною. Нікопольський район страждав від ударів артилерії та малих дронів.

681Переглядів

На Дніпропетровщині цієї ночі знищено 6 безпілотників-шахедів, які ворог скерував на регіон.

Про це повідомив вранці начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Також росіяни продовжували обстріли Нікопольщини. Ввечері по райцентру вдарили важкою артилерією. Постраждав 45-річний чоловік. У нього осколкові поранення. Стан – середній. Пошкоджені 4 багатоквартирні будинки та двоповерхівка, лінія електропередач. В одному з ліцеїв побиті вікна.

У той же час на Марганецьку громаду ворог скерував дрони-камікадзе. Там зачепило авто. Та головне – без жертв.

Вночі та зранку армія країни-агресорки знову поцілила артснарядами по Нікополю. Направила на місто і БпЛА. Понівечена інфраструктура. Інші наслідки уточнюють.

В інших районах області ніч минула з тривогою, але без руйнувань.

Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, у ніч на 11 вересня ворог використав для атаки по Україні 34 засоби повітряного нападу. Росіяни ударили однією балістичною ракетою «Іскандер-М» з Краснодарського краю, двома зенітними керованими ракетами С-300 із окупованої Донеччини, 6-ма протирадіолокаційними ракетами Х-31П із повітряного простору над акваторією Чорного моря в напрямку острова Зміїний, 25-ма ударними БпЛА типу «Shahed».

В результаті протиповітряного бою збито 20 ударних БпЛА, 5 ворожих безпілотників локаційно втрачені на території України (інформація про постраждалих та руйнування не надходила).

Протиповітряна оборона працювала у Київській, Херсонській, Черкаській, Сумській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

Раніше “Особи” також інформували: У серпні в Україні через війну загинули 184 мирних жителі.

1 коментар

Залишити відповідь