На Дніпропетровщині цієї ночі знищено 6 безпілотників-шахедів, які ворог скерував на регіон.
Про це повідомив вранці начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Також росіяни продовжували обстріли Нікопольщини. Ввечері по райцентру вдарили важкою артилерією. Постраждав 45-річний чоловік. У нього осколкові поранення. Стан – середній. Пошкоджені 4 багатоквартирні будинки та двоповерхівка, лінія електропередач. В одному з ліцеїв побиті вікна.
У той же час на Марганецьку громаду ворог скерував дрони-камікадзе. Там зачепило авто. Та головне – без жертв.
Вночі та зранку армія країни-агресорки знову поцілила артснарядами по Нікополю. Направила на місто і БпЛА. Понівечена інфраструктура. Інші наслідки уточнюють.
В інших районах області ніч минула з тривогою, але без руйнувань.
Як повідомили Повітряні сили ЗСУ, у ніч на 11 вересня ворог використав для атаки по Україні 34 засоби повітряного нападу. Росіяни ударили однією балістичною ракетою «Іскандер-М» з Краснодарського краю, двома зенітними керованими ракетами С-300 із окупованої Донеччини, 6-ма протирадіолокаційними ракетами Х-31П із повітряного простору над акваторією Чорного моря в напрямку острова Зміїний, 25-ма ударними БпЛА типу «Shahed».
В результаті протиповітряного бою збито 20 ударних БпЛА, 5 ворожих безпілотників локаційно втрачені на території України (інформація про постраждалих та руйнування не надходила).
Протиповітряна оборона працювала у Київській, Херсонській, Черкаській, Сумській, Дніпропетровській та Полтавській областях.
Раніше “Особи” також інформували: У серпні в Україні через війну загинули 184 мирних жителі.




















1 коментар