Кількість запущених шахедів перебила кількість запущених разом за липень та серпень.
Про це повідомляє ТГ-канал “Николаевский Ванек”
За його словами, більшість дронів-камікадзе, які використав ворог – саме шахеди, хоча дехто каже про появу більш дешевих “Гербер”.
У вересні масовані ракетні обстріли були лише на початку місяця.
Також були бездарні спроби вразити різні об’єкти Кинджалами. Усього було використано: 11 бортів ТУ-95мс, 7 бортів ТУ-22М3, 7 бортів МіГ-31К, – пише “Николаевский Ванек”
У свою чергу українські захисники встановили у вересні:
- абсолютний рекорд зі збиття від МВГ (більше 50%);
- абсолютний рекорд із збиття авіацією;
- абсолютний рекорд із збитих мопедів засобами РЕБ – це дуже добре, враховуючи що цілі мопеди потім “обробляються” і вирушають назад (тут без деталей, не у формі мопедів відправляємо).
Також автор відзначив незвично низький рівень попадання зазначених шахедів у ціль.
Він пише, що ворог очікувано накопичує ракети на зимовий період.
З планових цілей швайнехунде очікується світло і вода, більше 85% мопедів намагалися потрапити саме по таких об’єктах. Найближчим часом очікуємо на чергові спроби вразити енергетичну та критичну інфраструктуру стратегічними півнями.
Автор ТГ-каналу “Николаевский Ванек” зазначає, що деякі області свідомо ігнорують прохання своїх же мешканців про покращення захисту області та не закуповують засоби РЕБ.
До зими це потрібно виправити, а також до зими перевірити наявність та комплектацію МВГ (мобільних вогневий груп – ред.), тому що “за списком” їх виходить ХХХХ, а за фактом їх на чергуванні ХХХ – так не повинно бути, особливо враховуючи зимовий період. Хотілося б щиро подякувати абсолютно всім бійцям МВГ, пілотам та іншим спеціалістам за… антимопедну роботу щоночі. Без цих бійців ситуація зі світлом була б просто катастрофічною, просто уявіть, які біди могли б наробити така кількість мопедів, – пише “Николаевский Ванек”
Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині вночі збили шість безпілотників, ворог продовжував обстріли Нікопольського району.




















3 коментарі