Новини

На Дніпропетровщині запроваджують стабілізаційні відключення

Кілька областей України сьогодні перейдуть до стабілізаційних відключень електроенергії.

184Переглядів

Київ, Київська, Одеська, Дніпропетровська, Донецька області сьогодні переходять до стабілізаційних відключень.

Про це повідомили у ДТЕК.

У повідомленні йдеться, що за командою Укренерго з 13:00 до 23:00 у зазначених областях буде застосована одна черга відключень.

Будьте готові залишитись на кілька годин без електроенергії. Заряджайте гаджети.

Раніше “Особи” також писали: За минулу добу росіяни атакували енергообʼєкти у шести областях.

Залишити відповідь