У Дитячо-юнацькій спортивній школі № 8, яка була аварійною, вже зробили покрівлю, стелю та вирівняли стіни. Також капітально відремонтували системи опалення та оновили приміщення тренажерної зали та роздягалень. Там тренуються 320 юних спортсменів з веслування на байдарках і каное.
Про це повідомили в Дніпровській міській раді.
Роботи планують завершити до кінця листопада.
«Цьогоріч вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 8 вибороли більше ніж 50 медалей на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня. Тож комфортні умови для тренування дітей та роботи тренерів вкрай необхідні. Зокрема, закуповуємо меблі у роздягальні. Додатково придбаємо ще спортивні човни. У планах установити нове обладнання у тренажерному залі та виконати благоустрій території. Плануємо усе улаштувати до кінця листопада. Усе залежатиме від погодних умов», — додав Олександр Осипов, начальник управління спорту департаменту гумполітики міськради.
Також на фініші реконструкція приміщення дитячо-юнацької спортивної школі № 2. Тут навчається 761 вихованець. Там зробили все по-новому. Відкрити заклад планують 20 вересня.
«Школа отримала нове приміщення. Замість старезного геть аварійного, побудованого наприкінці 30-х років минулого століття. Тут будуть зони для стрибків на батуті з окремим приміщенням для розминки. Буде зала хореографічної підготовки. Улаштують хол з адміністративною зоною, гардеробною та зоною очікування. Буде оглядова зона для батьків. Також будуть тренерські: жіночі та чоловічі роздягальні з окремими вбиральнями та душовими», — розповів Сергій Теодорович, директор дитячо-юнацької спортивної школи № 2.
Раніше “Особи” також писали: “Ракетний удар по Павлограду: на ремонт пошкоджених будинків виділили 10 млн грн”.




























