Київ, Київська, Одеська, Дніпропетровська, Донецька області сьогодні переходять до стабілізаційних відключень.
Про це повідомили у ДТЕК.
У повідомленні йдеться, що за командою Укренерго з 13:00 до 23:00 у зазначених областях буде застосована одна черга відключень.
Будьте готові залишитись на кілька годин без електроенергії. Заряджайте гаджети.
Раніше “Особи” також писали: За минулу добу росіяни атакували енергообʼєкти у шести областях.



















