Новини

Троє фехтувальників з Дніпропетровщини стали призерами Всеукраїнського турніру в Ужгороді

Срібною призеркою турніру у фехтуванні на шпагах серед юніорок стала спортсменка Дніпропетровської ОШВСМ Катерина Коротецька.

168Переглядів

А «бронзу» серед юніорок отримала спортсменка СДЮШОР №6 та змінного складу ШВСМ Марія Середа.

Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області у Telegram.

Бронзовим призером у фехтуванні на шпагах серед юнаків став Єгор Калашников.

Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області вітає призерів змагань та їхніх тренерів з гарним виступом!

«Турнір з фехтування на шпагах серед кадетів та юніорів пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея» проходив 7-8 вересня в Ужгороді. На доріжках Центру олімпійської підготовки спортсменів змагалися понад 300 учасників та учасниць з Києва, Броварів, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Харкова, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська та Ужгорода.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі реконструюють дві спортшколи: коли відкриють.

Залишити відповідь