А «бронзу» серед юніорок отримала спортсменка СДЮШОР №6 та змінного складу ШВСМ Марія Середа.
Про це повідомляє відділення НОК України у Дніпропетровській області у Telegram.
Бронзовим призером у фехтуванні на шпагах серед юнаків став Єгор Калашников.
Команда Відділення НОК України у Дніпропетровській області вітає призерів змагань та їхніх тренерів з гарним виступом!
«Турнір з фехтування на шпагах серед кадетів та юніорів пам’яті заслуженого тренера України Василя Герея» проходив 7-8 вересня в Ужгороді. На доріжках Центру олімпійської підготовки спортсменів змагалися понад 300 учасників та учасниць з Києва, Броварів, Дніпра, Запоріжжя, Львова, Харкова, Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська та Ужгорода.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі реконструюють дві спортшколи: коли відкриють.
























