Ввечері 24 вересня окупанти продовжили бити по Нікопольщині. Атакували дронами-камікадзе райцентр та Марганецьку громаду. Пошкоджений приватний будинок.
Про це на ранок повідомили керівники ДніпроОВА та обласної ради.
Вночі обстріляли Нікополь з артилерії. На ранок поновили атаки дронами по райцентру. Наслідки уточнюються.
Гучно було й у Синельниківському районі. Там через російську атаку зайнялася будівля, що не експлуатується. Пожежу рятувальники вгамували.
У лікарні помер 50-річний чоловік, поранений під час ворожої ракетної атаки на Кривий Ріг. Медики зробили все, що могли. Втім, на жаль, врятувати пацієнта не вдалося.
Цієї ночі ворог як зазвичай атакував Україну дронами типу “шахед”. Над Дніпропетровщиною збили 5 шахедів.
Загалом цієї ночі російські окупантизадіяли 32 БпЛА типу «Shahed». Також атакували Харківщину зенітною керованою ракетою С-300 та трьома ракетами невстановленого типу, Одещину – чотирма керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із повітряного простору з акваторії Чорного моря.
В результаті протиповітряного бою збито 28 ударних БпЛА та чотири керовані авіаційні ракети Х-59/69. Ще чотири ворожих безпілотники локаційно втрачено у кількох регіонах України (інформація про постраждалих чи руйнування не надходила).
Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі суд вирішив стягнути з РФ понад 4 млн грн на користь власника знищеної через обстріл ветклініки.




















1 коментар