Новини

Росіяни у вересні запустили по Україні рекордну кількість шахедів

Абсолютний рекорд із запущених БпЛА типу "шахед" у вересні встановили росіяни - 1331.

544Переглядів

Кількість запущених шахедів перебила кількість запущених разом за липень та серпень.

Про це повідомляє ТГ-канал “Николаевский Ванек”

За його словами, більшість дронів-камікадзе, які використав ворог – саме шахеди, хоча дехто каже про появу більш дешевих “Гербер”.

У вересні масовані ракетні обстріли були лише на початку місяця.

Також були бездарні спроби вразити різні об’єкти Кинджалами. Усього було використано: 11 бортів ТУ-95мс, 7 бортів ТУ-22М3, 7 бортів МіГ-31К, – пише “Николаевский Ванек”

У свою чергу українські захисники встановили у вересні:

  • абсолютний рекорд зі збиття від МВГ (більше 50%);
  • абсолютний рекорд із збиття авіацією;
  • абсолютний рекорд із збитих мопедів засобами РЕБ – це дуже добре, враховуючи що цілі мопеди потім “обробляються” і вирушають назад (тут без деталей, не у формі мопедів відправляємо).

Також автор відзначив  незвично низький рівень попадання зазначених шахедів у ціль.

Він пише, що ворог очікувано накопичує ракети на зимовий період.

З планових цілей швайнехунде очікується світло і вода, більше 85% мопедів намагалися потрапити саме по таких об’єктах. Найближчим часом очікуємо на чергові спроби вразити енергетичну та критичну інфраструктуру стратегічними півнями.

Автор ТГ-каналу “Николаевский Ванек” зазначає, що деякі області свідомо ігнорують прохання своїх же мешканців про покращення захисту області та не закуповують засоби РЕБ.

До зими це потрібно виправити, а також до зими перевірити наявність та комплектацію МВГ (мобільних вогневий груп – ред.), тому що “за списком” їх виходить ХХХХ, а за фактом їх на чергуванні ХХХ – так не повинно бути, особливо враховуючи зимовий період. Хотілося б щиро подякувати абсолютно всім бійцям МВГ, пілотам та іншим спеціалістам за… антимопедну роботу щоночі. Без цих бійців ситуація зі світлом була б просто катастрофічною, просто уявіть, які біди могли б наробити така кількість мопедів, – пише “Николаевский Ванек”

Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині вночі збили шість безпілотників, ворог продовжував обстріли Нікопольського району.

3 коментарі

Залишити відповідь