Новини

На Дніпропетровщині за вересень рибпатруль викрив 130 порушень

На Дніпропетровщині з 1 по 30 вересня порушники правил рибальства нанесли збитків на 770 тисяч гривень.

312Переглядів

У період з 1 по 30 вересня рибпатрульні провели 170 рейдів та викрили 130 порушень природоохоронного законодавства в області, з яких 29 — грубі.

Про це повідомили у Дніпропетровському природоохоронному патрулі на Facebook.

Керівник рибоохоронного патруля Василь Волков розповів, що у вересня склали 91 протокол за частиною 3 статті 85 (порушення правил рибальства), 4 — за частиною 1 статті 88-1 (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів) і 1 — за частиною статті 85-1 (зберігання заборонених знарядь лову) Кодексу України про кримінальні правопорушення. Крім цього, оформлено п`ять актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

“За даний період на порушників наклали 9996 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, становлять 770 тисяч гривень. Інспектори вилучили 68 кг риби та раків, з яких 12 кг — на ринках та 56 кг — на водоймах. Також вилучено 46 одиниць заборонених знарядь лову”, — додав Василь Волков.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі затримали чоловіка, який пограбував тир”.

1 коментар

Залишити відповідь