Злочин стався 27 жовтня близько 10:30 в одному з будинків на території Криворізького району. Правоохоронці Криворізького РУП встановили, що під час виниклого конфлікту між цивільним подружжям виникла сварка.
Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.
В ході конфлікту 51-річна жінка схопила ножа та декілька разів вдарила ним чоловіка. Потерпілого з отриманими травмами госпіталізували до лікарні.
Знаряддя злочину – ніж, правоохоронці вилучили та направили на експертизу.
29 жовтня слідчі повідомили фігурантці про підозру за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Слідство триває.
Раніше “Особи” також сповіщали: Вдарила ножем чоловіка: поліція Синельниківського району затримала 46-річну жінку.




















1 коментар