Новини

На Криворіжжі затримали жінку, яка кілька разів вдарила ножем чоловіка

Конфлікт, який закінчився ножовим пораненням чоловіка, почався через ревнощі.

315Переглядів

Злочин стався 27 жовтня близько 10:30 в одному з будинків на території Криворізького району. Правоохоронці Криворізького РУП встановили, що під час виниклого конфлікту між цивільним подружжям виникла сварка.

Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.

В ході конфлікту 51-річна жінка схопила ножа та декілька разів вдарила ним чоловіка. Потерпілого з отриманими травмами госпіталізували до лікарні.

Знаряддя злочину – ніж, правоохоронці вилучили та направили на експертизу.

29 жовтня слідчі повідомили фігурантці про підозру за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Раніше “Особи” також сповіщали: Вдарила ножем чоловіка: поліція Синельниківського району затримала 46-річну жінку.

1 коментар

Залишити відповідь