Новини

У Дніпрі автівка збила школярів: одна дитина загинула

У Дніпрі на вулиці Симиренківська автівка збила трьох школярів, один з яких загинув.

417Переглядів

За даними правоохоронців, 5 листопада близько 9:10 23-річний водій, керуючи автомобілем “FORD SIERA”, допустив наїзд на малолітніх пішоходів. Восьмирічні діти перетинали проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на інформацію обласної поліції.

Внаслідок ДТП одна дитина загинула, інші доставлені до лікарні. Водій попередньо тверезий. Його затримали та наразі опитують.

Відомості про аварію внесли до ЄРДР за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України.

Як розповів Суспільному лікар-нейрохірург Григорій Пилипенко, до медзакладу доправили двох травмованих внаслідок ДТП дітей.

“Після обстеження стан однієї дитини був задовільний, її відпустили додому з батьками. У другої дитини — середнього ступеня тяжкості ушкодження головного мозку та ушкодження кінцівок. Її госпіталізували. Наразі її життю нічого не загрожує”, — сказав він.

За словами нейрохірурга, через кілька днів травмованого школяра мають виписати.

Залишити відповідь