Новини

У Кривому Розі викрито понад 20 учасників двох злочинних організацій, які збували наркотики

У Кривому Розі силовики провели масштабну спецоперацію по затримці членів злочинного угруповання, які торгували важким наркотичним засобом метамфетамін. Затримано двадцять чотири особи, серед яких члени місцевого кримінального угруповання «Двадцятівські». 

415Переглядів

Їм інкримінують створення, керівництво злочинною організацією, а також участь у ній, незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та незаконний збут психотропних речовин.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, на території Кривого Рогу діяли дві злочинні організації, які входили до угруповання «Двадцятівських». Керували ними два мешканці міста, залучивши своїх знайомих.

З серпня 2023 року підозрювані, діючи згідно із розподіленими ролями, закуповували метамфетамін і транспортували до місць проживання. Після чого зважували, фасували до полімерних трубочок і сліп-пакетів, формуючи так звані «дози», та збували на території міста.

Лідери злочинних організацій здійснювали контроль за веденням «бізнесу» і чітко визначали роль кожного із учасників. «Старші» відповідали за постачання готового наркотику. «Оператори» зв’язувалися з клієнтами, приймали і обробляли замовлення. «Збувальники» безпосередньо продавали розфасований метамфетамін із рук в руки та за допомогою чат-боту у месенджері.

У кінці «робочої зміни» ділки звітували «старшим» про залишки психотропної речовини і вторговані гроші.

За попередніми підрахунками, щомісячний прибуток від незаконної діяльності двох злочинних організацій становив майже 9 млн грн.

Правоохоронці викрили й знешкодили злочинні угруповання.Затримано усіх підозрюваних.

У ході проведення 87 санкціонованих обшуків було вилучено сліп-пакети з канабісом і метамфетаміном, обладнання для змішування і фасування наркотиків, електронні ваги, зброю, чорнові записи, мобільні телефони, банківські картки, флешносії, майже 1 млн гривень у різних валютах, 10 автомобілів.

За цінами чорного ринку вартість вилучених наркотиків і психотропів складає майже 2 млн гривень.

Наразі підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно.

 

Нагадаємо, на території м. Кривий Ріг  впродовж 2022-2023 років діяла злочинна організація, до якої входило декілька організованих груп. Вони займалися незаконним виготовленням та зберіганням психотропних речовин, які збували на території всіх регіонів України. Раніше до суду скеровано обвинувальні акти стосовно більше 50 учасників «Двадцятівські».

Раніше “Особи” також сповіщали: Нацполіція ліквідувала залишки криворізького наркокартелю «Двадцятівські».

1 коментар

Залишити відповідь