Новини

Дніпрянка під виглядом турагентки ошукала мешканців Одеси на 1,5 мільйона гривень

Поліція Одеси затримала шахрайку з Дніпра, яка ошукувала українців.

379Переглядів

За даними слідства, 46-річна жінка у соціальних мережах пропонувала людям посередницькі послуги з бронювання готелів у Туреччині, Єгипті, Арабських Еміратах, придбання авіаквитків, консультації під час подорожей тощо. Мешканці приїжджали в орендований офіс, де підписували “фейкові” договори. Після цього перераховували кошти на рахунок. Однак умови договору жінка не виконувала і розпоряджалась грошима на власний розсуд.

Про це розповіли в ГУНП Одеської області.

“Одним клієнтам, які сплатили гроші та чекали на відпочинок за кордоном, повідомляла, що послуга затягується через закінчення ліцензії та необхідність її поновлення. А іншим скаржилася на туроператора, який нібито відмовив у замовленні, та обіцяла повернути гроші. Однак згодом зовсім переставала виходити з клієнтами на зв’язок. Не дочекавшись ні обіцяних подорожей, ні повернення коштів, потерпілі звернулися до поліції”, – йдеться у повідомленні поліції.

В ході досудового розслідування слідчі довели причетність 46-річної дніпрянки до протиправної діяльності та повідомили їй про підозру за ч. 1, 2, 4 ст. 190 КК України. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі.

“Наразі із заявами до поліції звернулось 16 громадян, яким завдано збитків на загальну суму майже 1,5 млн грн. Однак потерпілих може бути набагато більше. В ході слідства ми будемо встановлювати інших осіб, які стали жертвами шахрайки”, — розповіла слідча відділу поліції № 5 Одеського районного управління поліції № 1 Ольга Арику.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі викрито понад 20 учасників двох злочинних організацій, які збували наркотики”.

Залишити відповідь