Новини

На Дніпропетровщині з’явиться 200 гектарів нових лісів

У Дніпропетровській області висалили 2 млн нових дерев.

289Переглядів

Так, в області з’явиться 200 га нових лісів. Основний акцент роблять на закладку хвойних лісів. Не оминають увагою й листяні породи.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«Цього сезону за програмою Президента Володимира Зеленського «Зелена країна» фахівці філії «Східний лісовий офіс» поставили за мету висадити 3,5 млн дерев. Погода сприяє. Дощі зволожили піщані ґрунти наших лісових господарств. Тож виконали вже більшу частину запланованого», – зазначила заступник очільника регіону Лілія Мягка.

Також в області з 1 листопада триває заборона на вилов риби поблизу зимувальних ям. Орієнтовно вона діятиме аж до кінця травня, коли закінчиться весняно-літній нерест. На тих, хто порушить це правило, чекає штраф від 340 до 680 грн. Компенсувати доведеться і збитки за кожну виловлену рибу.

Лілія Мягка також прокоментувала прорив дамби Курахівського водосховища на Донеччині. Вона наголосила, що через бойові дії охарактеризувати всі масштаби руйнації греблі неможливо. Втім, для населених пунктів Дніпропетровської області ситуація не є критичною.

На Дніпропетровщині проходить набір до Молодіжної ради при Міндовкіллі. Молодь віком від 18 до 35 років може подати заявки до 30 листопада. Заповнити анкету на участь у відборі можна за посиланням.

Раніше “Особи” також писали: “Вологість ґрунту під озиминою лишається незадовільною: як погода на початку листопада вплинула на сходження зернових”.

Залишити відповідь