Новини

На Дніпропетровщині чотири міста залишилися без води на два дні

На Дніпропетровщині через ремонтні роботи жителі чотирьох міст залишилися без води.

361Переглядів

26 листопада жителі Синельникового, Павлограда, Шахтарського (кол. Першотравенськ) та Тернівки залишилися без водопостачання. Орієнтовний час відновлення подачі води — з 28 до 29 листопада. Це повʼязано з проведенням аварійно-ремонтних робіт на підприємстві “Дніпро-Західний Донбас”.

Про це повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук.

Він закликав мешканців зробити запаси води на цей період.

“Будь ласка, зробіть необхідні запаси води на цей період”, — написав Лукашук.

Раніше “Особи” також писали: “Міська рада Дніпра хоче обмежити залучення громади до обговорення своїх рішень”.

Залишити відповідь