26 листопада жителі Синельникового, Павлограда, Шахтарського (кол. Першотравенськ) та Тернівки залишилися без водопостачання. Орієнтовний час відновлення подачі води — з 28 до 29 листопада. Це повʼязано з проведенням аварійно-ремонтних робіт на підприємстві “Дніпро-Західний Донбас”.
Про це повідомив очільник обласної ради Микола Лукашук.
Він закликав мешканців зробити запаси води на цей період.
“Будь ласка, зробіть необхідні запаси води на цей період”, — написав Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: “Міська рада Дніпра хоче обмежити залучення громади до обговорення своїх рішень”.



















