На Дніпропетровщині протягом тижня, з 18 по 24 листопада, на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), включно із COVID-19, захворіли 7803 людини, із них майже половина — діти віком до 17 років.
Про це повідомляє обласний лабораторний центр МОЗ України.
За даними лабцентру, показник захворюваності у порівнянні з минулим тижнем збільшився на 3,4%. До лікарень госпіталізували 255 хворих, у тому числі 124 дитини.
Протягом тижня зареєстрували 85 нових випадків коронавірусу. Кількість пацієнтів із діагнозом COVID-19, які перебували на стаціонарному лікуванні – 19 (7,5% від госпіталізованих з ГРВІ). Летальних випадків не було.
За звітний тиждень проти грипу вакцинували 530 людей.
Від початку епідемічного сезону 2024/2025 рр у Дніпропетровській області:
- за даними рутинного епідеміологічного нагляду – перехворіло на ГРВІ 2% населення області;
- за даними дозорного епідеміологічного нагляду: зареєстровано 52 пацієнти із ГПЗ та 6 пацієнтів із ТГРІ;
- зареєстровано 5 летальних випадків від COVID-19;
- летальних випадків унаслідок грипу не зареєстровано;
- вакциновано проти грипу – 9352 особи.
Раніше “Особи” також писали: У місті на Дніпропетровщині в 2,5 рази зросла кількість хворих на туберкульоз.



















