Загалом цьогоріч навчальні заклади області отримали 40 таких авто. Придбали їх державним і місцевим коштом.
Для цього робимо все можливе, – пише очільник ДніпроОВА Сергій Лисак у Telegram.
“Сьогодні передав директорам шкіл, ліцеїв та гімназій ключі від нових автобусів. Цього разу їх 7. Вони надійні, вміщують 30 пасажирів. Всередині – м’які сидіння, паски безпеки та полички для рюкзаків. Тому поїздка на навчання буде максимально комфортною”.
Раніше “Особи” також сповіщали: Школи на Дніпропетровщині отримають по 290,5 тисяч грн від ЮНІСЕФ: на що підуть кошти.





























