У 2025 році більше половини видатків держбюджету буде спрямовано на оборону та безпеку, але всі соціальні програми будуть збережені та посилені.
Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
За його словами, серед ключових ініціатив на наступний рік:
- Індексація пенсій;
- Розширення програми “Доступні ліки”;
- Підвищення зарплат учителям через спеціальні доплати з січня та вересня;
- Виділення понад 40 млрд грн на субсидії для підтримки родин з оплатою комунальних послуг.
Також заплановано збільшення фінансування на закупівлю зброї, дронів та розвиток військового виробництва.
“Попри значний дефіцит бюджету, ми чітко розуміємо механізми його фінансування. Завдяки ефективній міжнародній роботі ми зможемо продовжити відбудову та модернізацію інфраструктури”, — зазначив Шмигаль.
Все це добре, але складається таке враження: однією рукою влада відбирає у населення все більше грошей через податки, а другою рукою роздає кошти, керуючись популістськими гаслами. Все це дуже нагадує “совок”, від якого влада постійно на словах відхрещується.
Раніше “Особи” також писали: Україна відмовиться від пострадянської моделі соціальної політики, – Шмигаль.



















