Новини

На Дніпропетровщині в колодязі знайшли тіло мертвого чоловіка

У Солонянській громаді в колодязі виявили тіло мертвого чоловіка.

203Переглядів

1 грудня поліції повідомили, що по селищу ходить чоловік без одягу. Поліцейські приїхали на місце та протягом двох годин обстежили прилеглу територію, на яку вказали місцеві мешканці. Однак невідомого не знайшли.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

Наступного дня, 2 грудня, поліцейські отримали повідомлення про покинуте відчинене авто на узбіччі дороги. Оглянувши транспортний засіб, правоохоронці виявили документи та одяг. Після цього вони почали повторно оглядати територію неподалік авто. Під час пошуків місцеві мешканці повідомили, що виявили тіло чоловіка у колодязі, що знаходиться майже за кілометр від автомобіля.

За попереднім висновком судово-медичного експерта, на тілі чоловіка не виявлено ознак насильницької смерті. Слідчі відділення поліції №1 Дніпровського районного управління поліції №1 кваліфікують подію за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України із поміткою «нещасний випадок».

Раніше “Особи” також писали: “У Жовтих водах чоловік ледве не забив до смерті власну матір”.

Залишити відповідь