Новини

Понад тисячу нових точок: на Дніпропетровщині продовжують розширювати мережу вільних WI-FI зон

На Дніпропетровщині вже створено понад 2100 вільних Wi-Fi зон. Їх можна знайти на спеціальній мапі.

401Переглядів

На дашборді вільних Wi-Fi зон Дніпропетровщини з’являються нові локації. Зараз їх на онлайн-карті понад 2100. Половина працює і в умовах відключень світла. Розміщена мапа на сайті ОВА.

Про це на брифінгу у ДніпроОВА повідомив заступник начальника ОВА Іван Начовний.

«Продовжуємо розширення мережі вільних Wi-Fi зон у закладах соціальної інфраструктури. Наприклад, за підтримки Мінцифри забезпечили роутерами понад 200 бібліотек області», – зазначив Іван Начовний.

Працюють і над підключенням базових станцій мобільного зв’язку до генераторів. А саме – комунальних і державних підприємств, закладів та установ. Це покращить якість надання послуги навіть в умовах відключень світла.

«Вкотре закликаю мешканців області під час відсутності електрики обмежити використання мобільного інтернету. Наприклад, перегляд відео-контенту. Саме це значно збільшує навантаження на спеціалізоване обладнання, яке і так працює в умовах обмеженого електропостачання. А значить – впливає на якість дзвінків між абонентами», – підкреслив Начовний.

Він нагадав основні правила, як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень світла.

«Найперше, заздалегідь завантажте мапу Пунктів незламності в Дії. Потім зможете використовувати її офлайн. По-друге, приєднайтеся до інтернет-провайдерів, які використовують технології хРОN. По-третє, скористайтеся національним роумінгом. Докладні інструкції можна знайти на офіційних ресурсах ОВА», – додав заступник начальника ОВА Іван Начовний.

Також, за словами Начовного, на Дніпропетровщині завершили впровадження електронного документообігу в усіх 86 громадах. Це дозволить створити єдине сховище е-документів, систематизувати їх, прискорити та впорядкувати діловодство. А ще – значно зменшити використання паперових версій. Так фахівці громад працюватимуть ще ефективніше.

«Протягом 2024 року в ЦНАПах області надали майже 1,4 мільйони адміністративних послуг. Переважна більшість – соціального характеру. Активно працювали й над тим, аби зробити сервіси ще доступнішими. Так, у старостинських округах відкрили 26 нових точок доступу», – розповів посадовець.

Він також каже, що велика увага приділяється впровадженню безбар’єрності. Аби люди з інвалідністю могли безперешкодно користуватися усіма послугами. Для цього встановлюють кнопки виклику персоналу, пандуси, підйомники, спеціалізовані термінали.

Раніше “Особи” також писали: Українці стали частіше користуватися інтернетом: 80% заходять в мережу щодня — опитування.

Залишити відповідь