Новини

На «Аульському водоводі» звільнився керівник, пов’язаний з братами Дубинськими

З посади директора КП “Аульський водовід” звільнили менеджера братів Дубинських Олександра Бурчака.

537Переглядів

Олександр Бурчак пішов з посади після обшуків НАБУ та розслідування. Вони виявили на Дніпропетровщині організовану злочинну групу, що протягом тривалого часу розкрадає бюджетні кошти у сфері ЖКГ та будівництва.  КП «Аульський водовід» та його керівництво були причетні до схеми.

Про це повідомляє “Sobitie”.

В матеріалах справи йдеться про те, що державні кошти (які на даний момент обчислюються мільярдами гривень), за попередньою змовою із керівниками бюджетних установ, перераховували групі компаній, підконтрольних братам Дубинським. Шляхом невиконання робіт, використання неякісних матеріалів та завищення цін вони розкрадали бюджетні кошти в особливо великих розмірах.

У виданні зазначили, що по «Аульському водоводу» гроші виводили через низку пов’язаних з братами Дубинськими підрядників та ТОВ «Асінктон Строй»: різниця вартості товару між купівлею у постачальника та вартістю його реалізації ТОВ «Асінктон Строй» складала 300-400%!

Так, наприклад, діяли при виконанні робіт по об’єкту «Реконструкція водогону Аули-Верхньодніпровськ», Кам’янський район Дніпропетровської області. І це лише один такий епізод.

З понеділка, 17 грудня, КП «Аульський водовід» очолює Сергій Донченко родом з Кривого Рогу. Раніше він працював керівником КП «Жовтоводськтепломережа».

Нагадаємо, “Особи” писали, що брати Дубинські та посадовці мерії Дніпра привласнювали кошти на ремонтних роботах: нацполіція підтвердила обшуки у міськраді.

Раніше “Особи” також писали: “В Україні закрилося 250 тисяч ФОПів, майже 10% – після підписання закону про підвищення податків”.

Залишити відповідь