За час роботи групи «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА у регіоні вдалося заощадити понад 914 млн грн.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Робота групи «Прозорість та підзвітність» спрямована на те, аби виявляти сумнівні тендери і нераціональне використання коштів. Вказувати на це. У результаті маємо непогані результати. Замовники уважніше обирають підрядників, моніторять ринкові ціни на товари та послуги, аби не переплачувати», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко.
Раніше “Особи” також сповіщали: Робоча група «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА розглянула ще 12 тендерів.



















