Новини

У Дніпрі посмертно нагородили 14 військових, які загинули на фронті

У Дніпрі посмертно нагородили 14 військових, які віддали життя у боях з російськими окупантами.

536Переглядів

Медалі «Захисник Вітчизни» вручили рідним загиблих військових.

Про це повідомили в міській раді Дніпра.

«Дніпро продовжує вшановувати пам’ять загиблих за незалежність і свободу нашої країни. Кожен раз – це важкі миті. Сьогодні вручили медалі родинам загиблих захисників, зокрема й побратимів із 234 батальйону 128-ї бригади ТрО, які загинули на тих же позиціях, де і я мав честь воювати пліч-о-пліч із ними. Сподіваюся, ми будемо гідні як суспільство, нація, люди того подвигу, який здійснили ці люди. Тому що вони це зробили заради всіх нас. Ми маємо про це пам’ятати у своєму буденному житті, зберегти пам’ять про Героїв України!», – зазначив заступник міського голови з інформаційної діяльності Андрій Денисенко.

Цього дня нагороду отримала Анастасія Даниленко, дружина полеглого захисника Іллі Даниленка.

«Чоловік з дитинства мріяв про військову службу. Контракт із ЗСУ підписав іще у 2018 році. Працював на донецькому, харківському напрямках. Останній час стояв на захисті Бахмуту, де  і загинув 11 березня 2024 року. Чоловік завжди був життєрадісним, впевненим, мужнім, справедливим. Дуже полюбляв збирати усю родину. Без батька залишилося троє діток. Час минає, а біль не проходить», – каже вдова.

Пам’ять про полеглих захисників, яких нагородили посмертно, збережена на платформі “Війна” за посиланням. Там розміщено інформацію про 237 героїв родом з Дніпра, що стали на захист нашої країни та, на жаль, загинули.

Раніше “Особи” також писали: “Окупанти завдавали ударів по п’яти громадам Нікопольщини, поранено троє людей”.

Залишити відповідь