По 500 гривень люди зможуть отримати у наступному році, після ухвалення цього рішення на сесії.
Про це повідомив міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Telegram.
За його словами, опалення в оселі планують подати не раніше 7 січня.
“Я не хочу нікого обманювати, бо в таких ситуаціях краще казати обʼєктивні речі та вказувати реальні терміни. Утім ми робимо все можливе й неможливе, аби пришвидшити процес. Усі, від кого це залежить, продовжують працювати цілодобово”, — зазначив Філатов.
Також він написав, що нині завод-виробник відвантажує першу партію, а саме 100 вікон для заміни в оселях жителів. Їх встановлюватимуть найближчими днями.
“До 5 січня замінимо щонайменше 150 вікон. Решту — одразу з наступних партій. Бо придбати на ринку таку кількість склопакетів одномоментно просто неможливо”, — написав він.
Окрім цього, Філатов зазначив, що жителі житломасиву, які обігрівали помешкання електрикою, отримають компенсації.
“Оскільки вам доводиться сидіти, як то кажуть, “на розетці” та нести додаткові витрати, я ухвалив рішення про виплату всім вам компенсацій. Десь по 500 грн за понаднормове споживання електроенергії”, — написав він.
При цьому він зазначив, що гроші не отримають ті, хто має борги за опалення.
Раніше “Особи” також сповіщали: Окупанти завдавали ударів по п’яти громадам Нікопольщини, поранено троє людей.



















