Новини

Спортсменки з Дніпра вибороли 5 медалей на Кубку Європи з кіокушинкай карате

Дніпровські спортсменки стали чемпіонками та призерками Кубку Європи з кіокушинкай карате (WKB).

298Переглядів

Кубок Європи з кіокушинкай карате (WKB) проходив з 20 по 22 грудня в польському місті Лежайськ. Участь в ньому взяли участь 600 спортсменів із 15 країн світу. Каратистки з Дніпра вибороли 5 медалей.

Про це повідомили на сайті міської ради.

Результати спортсменок:

Перші місця посіли Лоліта Мурадян (серед жінок 18-22 років) і Марія Максютенко (серед дівчат 16-17 років). Срібна медаль у Кристини Голубіцької (серед дівчат 14-15 років), “бронзу” вибороли Валерія Шапошник та Єва Мацкевич (обидві серед дівчат 16-17 років).

Тренер каратисток — Володимир Давидян.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровській філармонії відкрили виставку “Символи Перемоги””.

Залишити відповідь