АфішаНовини

У Дніпропетровській філармонії відкрили виставку “Символи Перемоги”

Ознайомитися з роботами художника Юрія Нагулка можна до 10 березня 2025 року.

284Переглядів

Унікальна експозиція, створена Заслуженим художником України Юрієм Нагулком, поєднує стародавню українську культуру, епоху бароко та реалії сучасної війни.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

Виставка працює щосереди з 14:00 до 16:00 у Дніпропетровській філармонії ім. Л. Б. Когана. Відвідати експозицію можна безкоштовно до 10 березня 2025 року.

Картини митця розкривають ідею безперервності часу, зв’язку з пращурами та пошуку надійного ґрунту для руху вперед — до відродження та становлення нашої держави.

Юрій Нагулко – за освітою архітектор, тож створив власний унікальний стиль у мистецтві, що вирізняється багатовимірністю та глибиною. Його роботи експонувалися на 38 персональних виставках по всьому світу.

Полотна художника демонструють зв’язок між минулим, теперішнім і майбутнім, спонукаючи замислитися над вічними цінностями.

Раніше “Особи” також інформували: У Дніпрі в музеї відкрилася виставка унікальних гончарних артефактів.

 

Залишити відповідь