В Україні в 2024 році за фактами грубих порушень правил рибальства відкрили 7 кримінальних проваджень. Найбільшу кількість таких порушень зафіксували у Дніпропетровській області. Також – Кіровоградська, Полтавська, Хмельницька та Чернівецька.
Про це повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.
Загалом інспектори викрили 45 випадків порушень правил рибальства та природоохоронного законодавства, серед яких:
- 12 протоколів за частиною 4 статті 85 КУпАП (“Грубе порушення Правил рибальства”);
- 3 протоколи за частиною 3 статті 85 КУпАП (“Порушення Правил рибальства”);
- 2 протоколи за статтею 90 КУпАП (“Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України”).
Крім того, складено 28 актів виявлення та вилучення майна, власника якого не встановлено.
У ході рибоохоронних рейдів вилучили:
- 383 заборонених сітних знарядь лову загальною довжиною понад 23 кілометри;
- 8 човнів;
- 5 підвісних двигунів;
- 3 легкові автомобілі;
- 1 мотоцикл.
Загальна сума збитків, завданих браконьєрами рибному господарству України, склала понад 14,5 мільйона гривень. Ці кошти було нараховано відповідно до завданих збитків, а подальша робота триває для їх відшкодування.
Раніше “Особи” також писали: “У пенсіонерів можуть забирати гроші в 2025 році: кого стосується”.
























