У ніч на понеділок, 6 січня, півдесятка разів агресор атакував Нікопольщину артилерією. Запустив по району і дрон-камікадзе.
Про це зранку повідомив очільник ДніпроОВА.
За інформацією Лисака, ворог вночі тероризував Нікополь, Покровську та Марганецьку громади. Минулося без загиблих і постраждалих.
Протягом минулого дня, 5 січня, на Нікопольщині майже не вщухали обстріли. На тамтешні населені пункти росіяни скеровували БпЛА та скидали з них вибухівку. Цілили і з важкої артилерії. На жаль, у райцентрі загинув чоловік. Є постраждала.
Загалом атакував ворог Нікополь, Марганецьку та Покровську громади. Серед пошкодженого – інфраструктура і 3 підприємства. Понівечені 4 багатоквартирні та 3 приватні будинки. Потрощені магазин, гаражі, господарська споруда, автівки.
Неспокійно було також у Зеленодольській громаді, що у Криворізькому районі. По ній противник вдарив дроном-камікадзе.
Там минулося без жертв. Зачепило інфраструктурний об’єкт.
Ввечері та вночі на Дніпропетровщині працювали сили ППО. Загалом оборонці неба збили 5 БпЛА. Вдень 5 січня у небі над Дніпропетровщиною збили ворожий дрон-розвідник.
Раніше “Особи” також писали: Обстріли Нікопольщини та збиті дрони: як минула ніч на Дніпропетровщині.























