Сьогодні очільник ДніпроОВА Сергій Лисак оприлюднив допис, в якому розкритикував “блогерів-посадовців” Дніпропетровської області.
Про це Лисак пише у офіційному каналі Telegram.
Хочу дати пораду усім блогерам з числа посадових осіб Дніпропетровщини, які вважають себе фаховими експертами у військових справах. Розкрию таємницю. КАБи та ворожа артилерія для людей з прикордонних громад – не новина, – пише Лисак.
Зазначимо, що хоча очільник ДніпроОВА не називає прізвища, з контексту зрозуміло, що його пост торкається голови обласної ради Миколи Лукашука.
12 січня Лукашук у своїх соцмережах оприлюднив розлогий допис про загрозу КАБів для східних громад Дніпропетровщини, посилаючись на карту ресурсу Deep State, де відстань від лінії фронту до кордонів області скоротилася до менш ніж 7 км.
Це означає, що ворог вже може завдавати ударів керованими авіабомбами (КАБ) та артилерією по наших прикордонних громадах з території Донеччини.
У зоні підвищеної небезпеки опиняються наступні громади:
• Великомихайлівська;
• Маломихайлівська;
• Новопавлівська;
• Межівська;
• Покровська;
• Петропавлівська;
• Васильківська.Небезпека поширюється не лише на східну частину Синельниківського району, а й на сусідні території, зокрема прикордоння Павлоградського району зі сторони Покровського напрямку. Мешканцям зазначених громад важливо серйозно ставитися до сигналів повітряної тривоги та неухильно дотримуватися правил безпеки. Бережіть себе та своїх близьких! – пише Лукашук.
Сьогодні Сергій Лисак, не посилаючись на конкретні прізвища, дорікає Лукашуку:
Рейтингів на страху не отримаєш! Замість постів і залякувань зробіть краще щось реальне, а не як завжди. Коментувати чужі інформаційні вкиди точно не буду, нехай це роблять їхні автори. Нагадую: єдиним офіційним джерелом про ситуацію на фронті є військові угруповання.
Що це було? Невже відлуння майбутніх виборів, які ще зовсім не на часі?
Раніше “Особи” писали: Дніпропетровщина налагоджує партнерство з Техасом.



















