У тендері були завищені ціни на матеріали – на це вказала замовнику робоча група «Прозорість та підзвітність». Той, своєю чергою, уклав додаткову угоду, скоригувавши вартість.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
«Завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» економимо бюджетні кошти, запобігаємо їх нераціональному використанню. Моніторинг дозволяє виявляти тендери, у яких є недоліки. Найчастіше – порівняно з ринковими завищені ціни. У таких випадках спілкуємося із замовником. Рекомендуємо виправити це», – зазначила директорка департаменту економічного розвитку ОВА Яна Худенко.
Загалом з початку роботи групи «Прозорість та підзвітність» в регіоні заощадили 931 млн грн.
Нагадаємо, що раніше “Особи” також сповіщали: Робоча група «Прозорість та підзвітність» при ДніпроОВА розглянула ще 12 тендерів.



















