За даними слідства, протягом двох років посадовці укладали договори з товариством про аварійне обслуговування, реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення, а також поточний ремонт зливних колекторів у Дніпрі на загальну суму понад 12 млн грн. Наразі перевіряється, чи всі роботи виконані у повному обсязі.
Про це повідомили в Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Правоохоронці провели понад 60 санкціонованих обшуків за місцями роботи, проживання та в автомобілях підозрюваних. Вилучено документи, чорнові записи, печатки та штампи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, флешнакопичувачі, грошові кошти.
“За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення і розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України) щодо посадовців департаменту, комунального підприємства Дніпровської міської ради та товариства”, – йдеться у повідомленні прокуратури.
Наразі прокурорами призначено ряд експертиз щодо встановлення збитків місцевому бюджету. Триває досудове розслідування.
Раніше “Особи” також писали: “ТОП громад Дніпропетровщини, які отримали найменший прибуток у 2024 році”.
























1 коментар