Організувала акцію Молодіжна рада міста. Мешканці, рідні та близькі людей, яких вбила російська ракета, принесли квіти та іграшки до місця трагедії. Вони вшанували їх хвилиною мовчання.
Про це повідомляє “Наше місто”.
Голова ДніпроОВА Сергій Лисак також написав на своїй сторінці у Телеграм, що сьогодні всі дніпряни схиляють голови у скорботі. Два роки тому ракетний удар забрав 46 життів. Тоді, за словами Лисака, була одна з найважчих рятувальних операцій.
“Пройшло два роки від того страшного ворожого удару. Одна мить обірвала 46 життів. Зруйнувала не просто підʼїзд будинку, а й людські долі. То була одна з найважчих рятувальних операцій, яку надзвичайники завершили у рекордно короткі строки. То був справжній іспит на професійність для екстрених служб. А для місцевих мешканців – на людяність. Адже на допомогу прийшло ледь не все місто. Сьогодні схиляємо голову у скорботі🕯️За 11-місячним Микитою, півторарічним Макаром, 15-річною Марійкою, 17-річним Максимом, маленькими сестричками Лейлою та Михайлиною… І всіма, хто загинув”, – написав Сергій Лисак.
Раніше “Особи” також писали: “Смертельна ДТП: у Дніпрі на Калиновій збили військового”.






















