Новини

Трагедія на залізниці: у Кривому Розі чоловіку відрізало стопу

У Кривому Розі чоловіку відрізало стопу на залізниці.

260Переглядів

Неподалік станції “Рокувата” у Кривому Розі 16 січня 28-річному чоловіку відрізало на залізниці ліву стопу.

Про це повідомляє Telegram канал Свої.

Виявили чоловіка близько 08:00.

Права нога постраждалого повністю переламана. На щастя, потерпілого вчасно знайшли і він був у свідомості.

Для надання допомоги, медики швидкої забрали чоловіка до однієї з лікарень міста.

Зазначається, що постраждалий не місцевий. Усі обставини трагічної події зʼясовуватимуть правоохоронці.

Раніше “Особи” також сповіщали: На автошляху Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв у ДТП загинули троє людей.

2 коментарі

Залишити відповідь